Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

#1
Nazwa umiejętności: Cana Galilaeae
Opis działania: Za pomocą świętych tekstów Wulgaty przyzywa zza światów duchy, a sama jako łącznik między światami daje im możliwość oddziaływania swoją mocą w sposób istotny. Ewangelia Jana pozwala jej wpływać ową mocą na ciecze, zamieniając dowolną w zasięgu wzroku w alkohol. Co prawda Biblia wspomina o winie, jednak nie ma ograniczenia co do rodzaju trunku. Nie może jednak zamieniać cieczy wewnątrz organizmy takich jak krew czy płyny ustrojowe, jak również tych, które zdążą dotrzeć do żołądka. Warto też znać umiar - chociaż da radę zamienić dowolną fontannę w interesującą jak i obleganą dekorację, tak próżno liczyć na transformację całego jeziora w takowe źródło dobra. Kolejnym ograniczeniem jest inkantacja, która w rzeczy samej jest fragmentem Ewangelii:

"et deficiente vino dicit mater Iesu ad eum vinum non habent et dicit ei Iesus quid mihi et tibi est mulier nondum venit hora mea dicit mater eius ministris quodcumque dixerit vobis facite erant autem ibi lapideae hydriae sex positae secundum purificationem Iudaeorum capientes singulae metretas binas vel ternas dicit eis Iesus implete hydrias aqua et impleverunt eas usque ad summum et dicit eis Iesus haurite nunc et ferte architriclino et tulerunt ut autem gustavit architriclinus aquam vinum factam et non sciebat unde esset ministri autem sciebant qui haurierant aquam vocat sponsum architriclinus et dicit ei omnis homo primum bonum vinum ponit et cum inebriati fuerint tunc id quod deterius est tu servasti bonum vinum usque adhuc"

Nie należy ona do najkrótszych, ale zapewne wyniki są tego warte. Pozwala jej również na zamianę więcej jak jednego "zbiornika" cieczy w zasięgu wzroku, o ile mieści się w swego rodzaju normach ilościowych. Co więcej zamiana cieczy do 1l nie wymaga pełnej inkantacji, a dowolnego, krótkiego fragmentu. Zamienić może tylko ciecze w zasięgu jej wzroku i nie będące dalej niż 10m.
 

Koszt: 1 fr za litr (3 posty cooldownu/0 postów cooldownu w przypadku cieczy do 1l, użycie raz na post).
But darling... In the end, you have to be your own hero, 
because everyone is busy trying to save themselves.
Odpowiedz
#2
Brzmi na zbalansowane. Zmieniać możesz tylko ciecze, które widzisz i masz w zasięgu 10 metrów. Co ty na to?
Odpowiedz
#3
Pasuje mi. Informacja dodana do opisu.
But darling... In the end, you have to be your own hero, 
because everyone is busy trying to save themselves.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości